Első fizetés sorsa?

Figyelt kérdés

Most a felnőtt kor peremén már tudom értékelni a pénzt..

Nagy dilemmában vagyok, a gyerek- és felnőtt énem nem tud kiegyezni egymással.

Most nyáron dolgoztam Németországban egy köldökzsinorvér bankban, jelenleg itt Magyarországon egy ,gyárban' szeptemberben leszek 18 éves.

A kérdés a következő: Szerintetek az első fizetésemet egy az egyben költsem magamra, vagy tegyem el, a jövőm építésének a céljából? - a pénz persze nem túl sok... 60 ezer forintról beszélünk :DD

A későbbiekben felnőttként nem lesz lehetőségem a megkeresett pénzemet kedvem szerint elkölteni.. lakás, autó.. had ne soroljam!

Tapasztaltabb, felnőttek válaszát várom!



2015. júl. 22. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Mar kerdezted.
2015. júl. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem titok mit csináltál a köldökzsinórvér bankban és hogy kerültél oda?
2015. júl. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. Most regisztráltam kb. 1 órája, előtte nem volt felhasználóm!

2. Mit dolgoztam? Én voltam a kóstoló...:DDD Viccet félre téve: Jó kapcsolatok, jó fizetés, egy élet alapja lehetett volna, fejlődési lehetőségekkel, mind munkaköri és fizetésbeli.. elbasztam.. megbetegedtem, haza jöttem..

Most se pénz, se lehetőségek....

2015. júl. 22. 18:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez ahhoz kevés pénz, hogy bármit a jövődre megalapozz vele. Élvezd, hogy kerestél, és költsd el olyan dolgokra, aminek örülsz!
2015. júl. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Korábbról gyűjtök, a kiegészített összeg mar kerekedne.

Saját tapasztalatokat vártam☹

2015. júl. 22. 20:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Javaslom a kovetkezo oldal vegigolvasasat: kiszamolo.hu

Egy honapja sincs, hogy arrol szolt egy bejegyzes, mikent epitsunk karriert, mikent gazdagodjunk a 20-as eveink elejetol kezdve.


Egyebkent megprobalnek ismet kulfoldon dolgozni.

2015. júl. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!