Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jövő nyáron ki szeretnék...

Jövő nyáron ki szeretnék menni az egyesült államokba dolgozni egy jó barátom segítségével (ő ide valósi), és ott külföldön milyenek lennének a bérezések?

Figyelt kérdés

17/F ezt is vegyétek figyelembe.A válaszokat előre is köszönöm!

És persze nem a munkán és a pénzen van a hangsúly hanem a nyelvtanuláson, de azért egy kevés zsebpénz jól jön bármikor.



2015. júl. 22. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudjuk, hova akarsz menni.

Nem tudjuk, milyen munkát akarsz végezni.

Nem tudjuk, van-e egyáltalán vízumod.


Szóval mégis, ne haragudj, de milyen választ vársz erre a kérdésre? :D

2015. júl. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

17 évesen nem kapsz tartózkodási engedélyt és munkát sem.

Lehet, hogy be sem engednek az országba.

2015. júl. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
jó, elismerem elég gyéren fogalmaztam. azt hogy milyen munkát végeznék még nem tudom, vízumom még nincs de ez az oldala nem gond. hogy hova, Bostonba.
2015. júl. 22. 20:42
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
"vízumom még nincs de ez az oldala nem gond."- Haha, gondolod te. USA az nem London hogy kiruccansz angol analfabétaként mosogatni a pakik mellé.
2015. júl. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"vízumom még nincs de ez az oldala nem gond."


Na, ebből tudom, hogy még kisgyerek vagy, aki álmodozik. :) Nem baj, kellenek az álmok. Csak ne csalódj majd nagyot, mikor elkezdesz utána járni, és rájössz az igazságra!

2015. júl. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vízum meg persze,hogy nem nagy dolog, 5perc alatt kapsz turista vízumot magyarként.(14$)

Ezzel persze hivatalosan nem dolgozhatsz. Ha vár is kint munka 2 hónap alatt sajnos valószínűleg nem tudod nullára sem kihozni a kiruccanást, a repjegy, szállás költségek miatt.


7.25$-t kereshetsz óránként várhatóan.


Egyetemistaként van lehetőség nyárra kimenni különböző munkákra, szállással, szóval én azt mondom inkább 2 év múlva pályázd ezt meg:)

Addig meg ha utazni szeretnél, és nyelvet tanulni akkor Anglia nagyszerű lehetőség erre

2015. júl. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
értem köszi.
2015. júl. 23. 19:49
 8/8 anonim ***** válasza:

Rólad,a cigány lova jutott eszembe:....nem vak,csak bátor!


Boston környékén éltem.Nem könnyű illegálisan munkát találni!8 Dolcsi körül számíthatsz.A felnőtt iskola angolnyelvtanfolyama ingyenes.


Ha van választási lehetőséged,inkább próbálkozz New Yorkban!A zsidók közt lehet rabszolgamunkát találni illegálisan is(leszarják az USA törvényeit).Esetleg Los Angelesben,vagy Las Vegasban.Keress egy akármilyen vallásközösséget,s ők segítni fognak.Jó ha otthon kezded keresni!

Bármilyen munkában való nulla jártassággal a zsidó rabszolgamunkán kívül nulla fele tendál az esélyed.

2015. dec. 29. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!