Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Cafateria (étkezési) erzsébet...

Cafateria (étkezési) erzsébet utalványból mit vehetek (8000/hó)?

Figyelt kérdés
Mire lehet költeni, az van ráírva, hogy fogyasztásra kész étel, de ez mit jelent pontosan pl vehetek rajta étolajat vagy fagyasztott húst vagy ilyesmit, ami nem kimondottan rögtön fogyasztható, illetve másra nem is lehet, pl mosópor, tudom hogy az nem étel, de nem tudom mennyire veszik szigorúan mondjuk egy tescoban?

2015. júl. 23. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Étkezési Erzsébet-utalvány: ételfogyasztásra és fogyasztásra kész étel vásárlására használható fel; a felhasználási köréből kizárt termékek: kozmetikai termékek, mosó- és tisztítószerek, szeszes-italok, állateledelek, valamint nem élelmiszer termékek.
2015. júl. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Eleve úgy van beállítva a pénztárrendszer, hogy csak élelmiszert fizethetsz vele. Tehát nem a kasszásokon múlik, hogy mennyire veszik szigorúan. Pl. ha vásárolsz 2000 forintért, de abból csak 500 forint élelmiszer, akkor annál többet nem enged azzal fizetni.
2015. júl. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, hogy nagyobb helyen hogyan nézik, mert nálunk a kisboltban bármit vehetek rajta. Az étel részét értem, de akkor pl az étolaj annak számít, mert hát így nyilván nem eszem meg.
2015. júl. 23. 11:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, az is annak számít, meg mindenféle alapanyag is, liszt, sütőpor, fűszerek, stb. A nagyobb boltokban (legalábbis amikben fizettem már Erzsébet utalvánnyal) mindben úgy van, ahogy írtam. Vagyis a pénztáros még ha akarná, se tudná másért elfogadni.
2015. júl. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!