Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen szakmában tudnék jól...

Milyen szakmában tudnék jól elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 17 éves lány vagyok a tovább tanuláson gondolkozom, de nem sok mindenre jutottam eddig.. milyen szakot/ szakmát ajánlanátok?

Szeretek szervezni emberekkel beszélni intézkedni, fontosnak érezni magam. Mezőgazdaságban, rendezvényszervezésben és vendéglátóiparban is kipróbáltam már magam, mindegyik elég jól ment.. gondoltam már a rendezvény, esküvő szerbező fény és hangtechnikusi szakmákra. (de nem tudom hogy Magyarországon lehetséges-e ebben elhelyezkedni..) Tudok, de lusta vagyok tanulni..ha egy pár órát rászánok bármit megtanulok, de általában nem teszem.. szeretem a sportokat, de gerinc sérvem miatt nem nagyon tudom űzni őket. Elmondások szerint (bár szerintem nem) csinos vagyok és könnyen kommunikálok. Viszont dreadlockot (raszta haj)-at viselek ami észrevételem szerint sokszor jelent hátrányt. Imádom az állatokat is cicám, kutyám, lovam, teknősöm, halaim, nyuszijaim is vannak illetve voltak.

Ha voltál olyan kedves hogy mindezt végig olvasd és eszedbe ötlött valami életképes akkor kérlek írd le nekem, köszönöm! :)



2015. júl. 23. 13:53
 1/2 anonim ***** válasza:

király stílusod lehet amúgy, laza csajnak tűnsz, de nem az a kocsmahuszár értelemben.


Ha szeretsz "fontoskodni", szervezni akkor a rendezvényszervezés az jó. Ott pörgés van, folyton új feladatok, ügyfelek, újdonságok, és nem kell nagyon sokáig koncentrálni egy helyre. Bár azt hallom stresszes tud lenni, de ha nem para, akkor hajrá. Hátha kell majd valami gyűjtést szervezni állatmenhelyeknek stb. 25/f

2015. júl. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát a kocsma huszár nem nagyon játszik :D 3 hónapja nem ittam más aljoholt sörön kívül bár akkor is csak rozét mert ünnepeltünk. :D

Köszönöm a válaszod! :)

2015. júl. 26. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!