Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha nincs meg a kötelező...

Ha nincs meg a kötelező vizsgám, és a vagyonőri tanfolyamot is elkezdtem, de a papiromat nem váltottam ki, és ennek ellenére deolgozom egy cégnél akkor számithatok vmi büntetésre ellenőrzés során?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen tudnak erről de mégis alkalmaznak igy. A többieknek megvan a papirja.milyen szankiókat vonhat ez maga után?

2015. márc. 25. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Számíthatsz.Én is most kezdek el majd benne dolgozni,igazolvány nélkül nem is alkalmaztak volna.Mondjuk a kötelező vizsgát is kötelező volt megcsinálnom.Pontosan nem tudom mivel járhat,de szerintem eltiltás,vagy/plusz pénzbírság.Csináld meg minél gyorsabban valahogy.Meg a kötelező vizsgát is.
2015. márc. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
h derülhet ki külsős részére ,h ez nincs meg nekem?
2015. márc. 25. 23:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyszerűen derülhet ki.


A megbízó,NAV,zsaruk,munkaügyisek kimennek a helyre ellenőrizni vagy az őröket vagy bármi mást és ha már ott vannak elkérik a papírjaidat...ami ugye nincs. De egy kirúgott őr is felnyomhatja a céget vagy a konkurencia.

2015. márc. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kiderülhet úgy is,hogy intézkedsz és megsérülsz vagy akivel szemben intézkedsz rendőrt hív és kérik a papírt. Vagy betörnek a helyre/valaki rosszul lesz és a kiérkező zsaruk kérik az irataid...
2015. márc. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ajaj akár fel is tudnak jelenteni?és minden ilyen bejelntést tényleg leellenőriznek? kezdek félni,meg az állásomat félteni
2015. márc. 25. 23:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a munkaadód fogják megbüntetni, mert papírok nélkül alkalmazott. Téged max kirúgnak szerintem, vagy pénzbírság, de szerintem a munkaadót fogják megbaxni érte. Nem nagyon mernek manapság feketén, meg papírok nélkül dolgoztatni. Nekem nincs meg a különbözetim, szóba sem állnak velem, ha nem találok más munkát, kénytelen leszek letenni és utána tudok jelentkezni helyekre, a nélkül nem alkalmazhatnak, ez jogszabály lett. nem úgy van, mint 3, 4 éve. Vigyázz ezzel, mert lehet te is megütheted a bokádat!
2015. márc. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A munka adót és a munka vállalót is büntethetik. Régen volt ideiglenes igazolvány, akik tanfolyamosok voltak, ma nem tudom, hogy is működik ez. Indulj ki abból, hogy a vagyonvédelmi cégek aljasok, de nem h.lyék. Emlékeim szerint, ha igazolvány nélkül dolgoztatnak jó fél millió a bírság, a munkavállaló megússza 50e-ből. Én biztosan utánanéznék a helyedben.
2015. ápr. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!