Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lesz ebből valami gond vagy...

Lesz ebből valami gond vagy később is ráér?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam a munkaügyi központba, mert diákmunkára regisztráltattam magam. Azt mondták, hogy az iskolalátogatásit helyettesíti a diákigazolványom a címke. Mikor rendeztük az irodában a papírokat azt mondta a csaj, hogy nem helyettesíti hozzak neki legkésőbb holnapra (mára) egy iskolalátogatásit, mert nem fog kiközvetíteni. Találtam otthon egyet és bevittem neki ma reggel. Persze nem 2015 volt ráírva, hanem 2014.09.01-es dátum. Ma felhívtam a sulit, hogy küldjenek nekem egy iskolalátogatásit. Mondták, hogy rendben elküldik postán még ma. Hivatalosan elsejétől kezdenék. Nem lesz abból probléma, hogy holnap vagy legkésőbb hétfőn adom oda? Mit jelent az, hogy kiközvetítés? Illetve ha a suliból feladták postán ami 35km-re van tőlem akkor az mennyi idő alatt ér ide?

2015. júl. 30. 18:30
 1/1 anonim ***** válasza:

a diákszövetkezetek nagyon rugalmasak ha te is a sarkadra állsz!

nemkell nyuszinak lenni!

mond neki akarsz dolgozni de 7 főre tudod a papírt vijnni ennyi!


ha a sulibol ma delutan adtak fel, akk az elég valoszínutlen hogy holnapra ider...még elsőbbségivel is kétesz. hétfő.

2015. júl. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!