Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tényleg ennyire nehéz diákmunk...

Tényleg ennyire nehéz diákmunkát találni?

Figyelt kérdés
Nyár eleje óta folyamatosan keresgélek, több diákszövetkezethez is regisztráltam, rengeteg munkára jelentkeztem már, de sehonnan nem hívtak vissza. Szinte minden ismerősöm dolgozik valahol, de nem tudom ők hogyan találtak munkát. Nincs semmilyen rokonom vagy ismerősöm se aki által bekerülhetnék valahova. Elsősorban valamilyen irodai munkát keresgéltem de oda is vagy nagyon hosszútávra keresnek vagy csak egyetemistákat.Sok helyre meg gondolom inkább veszik fel a lányokat mert ők jobban mutatnak mindenhol... 19 éves vagyok, most kezdem az majd az egyetemet és rohadtul elkeserít, hogy már mindjárt augusztus van és egy forintot se kerestem magamtól.
2015. júl. 31. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Hát, kicsi szívem én már márciusban megegyeztem a céggel, hogy ott fogok dolgozni. Gondolom mindenki más is.
2015. júl. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az nagyon jó, csak hogy a diákszövetkezetek honlapján csak az éppen aktuális munkák vannak fent..
2015. júl. 31. 18:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Gondolj bele, elkezdődik a nyár, vége minden sulinak, akár szakközép, akár egyetem, hirtelen lesz több 100 ezer "munkanélküli", és messze nincs ennyi diákmunka.


Nyár elején keresni esélytelen kb, a jobb helyekre túljelentkezés van, na meg mindenki irodai, meg "kényelmes" melót keres. A hosszabb távú melóknál meg 90%-ban olyan embereket hívnak, akik már bedolgozták magukat évközben.

2015. aug. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

" Elsősorban

valamilyen irodai munkát

keresgéltem "


Ezért találsz nehezen mert válogatsz. Aki válogat az máskor is nehezen talál, nem csak nyáron.

2015. aug. 3. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!