Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek Profi gitárosként...

Szerintetek Profi gitárosként meglehet élni a mai világban?

Figyelt kérdés
Konkrétan csak magamtól tanultam gitározni de elég jól megy és gondolkozok hogy belekezdek komoylabban és ami van időm azt erre fordítom.

#zenész #gitáros #jazzgitáros
2015. aug. 2. 14:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Csinálj zenekart vagy zenét. Ha jó ötleted van, akkor menni fog
2015. aug. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Abszolút nem.
2015. aug. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem. Több profi gitárost ismerek, képzetteket is. Éhen halni lehet csak belőle.
2015. aug. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
áh ez a helyzet azokkal is akiket én ismerek :// Kár hogy nicns igénye az embereknek a minőségibb zenére..
2015. aug. 2. 21:16
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg, mert hát van, aki csak zenész.
2015. aug. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hozzátenném hogy blues,rock zene irányzatra gondoltam
2015. aug. 2. 21:30
 7/10 anonim ***** válasza:

Csak gitárosként szerintem esélytelen. Ha jók a kapcsolataid, több bandában / előadóval tudsz játszani, sokat koncertezni, akkor már jobb a helyzet. Ha van érzéked a zeneszerzéshez, írhatsz dalokat szólistáknak, de így nem a te nevedet és játékodat fogják csodálni.

Mindenesetre, ha már van egy elfogadható szintű játékod és vállalható dalaid, érdemes Youtube-on is nyomulni - iszonyú nézettségszám kell hozzá, de ha összejön, onnan is folyhat be pénz.

2015. aug. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Stúdiózenészként ha nagyon jó vagy kereshetsz annyit hogy ne halj éhen. Zsíroshajú rockerként ebből ma már nem lehet megélni.
2015. aug. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Meg lehet élni belőle, ha van mögötted pénz és kapcsolatok. Sehogy máshogy.
2015. aug. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

hajó.

de oda tudni kell ám.

2015. okt. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!