Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldre költöznék. Milyen...

Külföldre költöznék. Milyen tapaztalataitok vannak Angliával kapcsolatban? KÖnnyen találtatok munkát és szállást? Jobb egyedül intézni ezeket vagy vannak normális munkaközvetítők akikben meglehet bízni? Minden tanácsnak nagyon örülnék

Figyelt kérdés
25éves lány vagyok és egyedül vágnék bele :) Előre is köszönöm szépen :)
2015. jan. 11. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Jobb ha magad intézed. megfelelő kezdőtőke (1200-1500 font), jó nyelvtudás kell az induláshoz.
2015. jan. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha egyedül vágsz neki, és magad keresel munkát, szállást, akkor tuti, hogy senki nem fog átverni vagy lehúzni több száz fonttal. Ha nincs rokon vagy tényleg igazi jó barát akiben bízol akkor egyedül csináld végig. ( elméleti segítséget bármikor adok )

Ami a legfontosabb az a nyelvtudás. Ha van, akkor tudsz boldogulni minden téren.

2015. jan. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kb 300ezer ft ot tudnék félretenni ...a nyelvtudásom..hát van középfokum , de most elég erőteljesen ráálltam a témára :) szóval tanulom tovább :)
2015. jan. 11. 22:37
 4/6 anonim válasza:

Én is kimennék. De még nincs meg rá a tőkém..

Én az EUWORK hirdetéseit láttam nem tudom ők lehúznak?


én is lány vagyok és egyedül vagyok..

szobalány vagy hasonló munkát keresek.

írj ha van kedved ismerkedni.

2015. jan. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%

Euworkot felejtsétek el! Átvágás.


Kedves kérdező.

Ne azt nézd, hogy középfokú vagy felsőfokú a nyelvtudásod. Nem ez a fontos.

Ismerek olyan magyart aki otthon középfokú nyelvvizsgát tett, majd kijött, és nem mert beszélni sem, mert alig értette az angolokat.

Ne is menj rá a nyelvvizsgára, mert nem kérik.

Tudsz kommunikálni, beszélgetni? Tudsz kérdezni? Vagy a kérdeznek tőled tudsz rá válaszolni? Ha mindenre igen a válasz , akkor minden rendben, akkor nyugodtan gyere ki, és bátran keres munkát. Ha tudsz beszélgetni, értenek, te érted őket, lesz munkád.

Ne keres magyar ügynökségeket, főleg ne az euworkot. Ők csak szállást adnak (de az olyan amilyen) egy csomó pénzzel lehúznak (amivel akár 3 hétig is ki tudod itt húzni magad) majd a kezedbe adnak egy listát, hogy hol találsz ügynökségeket(és ezért fizetsz nekik) Holott mindent meg tudsz te is szerezni, oldani, ingyen. Csak egy kis bátorság kell!!

Én tényleg azt mondom, hogy ha nagyon ki akarsz jönni, akkor csak gyűjts egy kis bátorságot, és hoppsz bele! Sikerülni fog.

sok sikert

2015. jan. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)


Összeszedem magam és neki vágok ;)

2015. jan. 16. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!