Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi lehet egy pályakezdő...

Mennyi lehet egy pályakezdő logisztikus fizetése az ország különböző részein?

Figyelt kérdés

Én ahogy keresgéltem, valami nettó 157.000-et láttam, de valóban megkap ennyit egy logisztikai ügyintéző végzettséggel rendelkező személy?


Nem szeretnék a szépben reménykedni, ha a valóságban nem úgy van.



2015. aug. 2. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon különböző, a fővárosban több, vidéken kevesebb. Több év tapasztalattal és diplomával nyilván többet kapsz. 157k nettó max átlag, csak logisztikus munkakörre vonatkozik. Szerintem logisztikai ügyintézőként, pályakezdőként ennél biztos, hogy kevesebbet fogsz keresni. Ezt még árnyalhatja a nyelvismereted.
2015. aug. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mire végzek talán (nagyon erős talán) meglesz a második középfokú nyelvvizsgám is. A végzettségem okj-s.

Főváros, Dunántúl, Tiszántúl, ezen a három helyen kb mennyire lőnétek be a nettó bért?

2015. aug. 4. 13:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Átlag nettó 150 ezer.
2015. szept. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!