Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi fizetést merjek kérni...

Mennyi fizetést merjek kérni pályakezdő logisztikusként?

Figyelt kérdés

(remélhetőleg ősszel már) 2 éves OKJ-s logisztikai ügyintéző végzettséggel, középfokú angol nyelvvizsgával és B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezem. Nettó 120-130 ezer merész kérés pályakezdőként?


21 éves nő vagyok, munkatapasztalatom van, több mint egy év irodai diákmunka, de semmi köze a logisztikához.


Köszönöm!



2015. ápr. 9. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nettó 130-150E között bármi reális.
2015. ápr. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy nem raktárban szeretnék dolgozni. Inkább a fuvarszervezés, beszerzés érdekel. Nem szeretnék raktárban dolgozni, inkább irodában, vagy, ha lehetséges "úton levő" lennék, de nem, mint fuvarozó.
2015. ápr. 9. 15:42
 3/4 anonim ***** válasza:
multinál talán, de sima magyar cégnél örülj ha a minimált megkapod.
2015. ápr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Versenyszférában simán lehet kérni nettó 130-150-et pályakezdőnek. Nekem mindig bevált. Nem állítom, hogy elsőre de 2 hónapon belül mindig találtam munkát ennyi pénzért pedig nekem is csak középfokú végzettségem van.

Bár a magyar valóság az, hogy ilyen fiatal nőket nem szívesen alkalmaznak (gyerekvállalás miatt) így ha versenyképes akarsz maradni a férfi jelentkezők mellett, vagy nagyon csinosnak kell lenned az interjún, hogy a főnököt meggyőzd elbűvölő mosolyoddal vagy kevés pénzért kell elvállalnod a munkát.

Ha nem sürgős, hogy munkát találj akkor próbálkozz és ne adj lejjebb.

2015. ápr. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!