Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » MSc (gazdasági) diplomával,...

MSc (gazdasági) diplomával, középfokú nyelvvizsgával,4 év munkatapasztalattal mennyi fizetést lehet elkérni reálisan (Bp)?

Figyelt kérdés

Van még több éves SAP tapasztalatom, plusz hivatalos tanfolyamot is végeztem.


A mostani munkahelyemen 170 nettót fizetnek, most lett elegem. Semmi esély előrelépésre, bármilyen pozició adódik, külsőst hoznak rá. Fizetésemelésről szó sem lehet. Akkor telt be a pohár amikor kiderült, egy ismerősöm 8 általánossal 140-et visz haza egyszerű munkásként.



2015. aug. 4. 09:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy az a 4 év alatt mit csináltál és milyen pozíciókra tudsz/akarsz jelentkezni, de szerintem minimum nettó 250-et illik kérned. A középfokú nyelvtudás viszont lehet, hogy kevés.
2015. aug. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én pályakezdő építőmérnökként nettó 150-et kapok. Fél év múlva számíthatok egy nettó 20 ezres fizetés emelésre, illetve előléptetésre abba a pozícióba, amibe eredetileg felvettek. Utána jó eséllyel addig fogok ennyit keresni, amíg fel nem mondok.

Igen, nekem is van ismerősöm, aki nulla végzettséggel kap ennyit. Hogy frusztrál-e? Igen... de szerencsésnek tartom magamat, hogy azt csinálhatom amit szeretek és ezért igyekszek szemet hunyni.


A kérdésedre érdemben nem tudok válaszolni. Ismerősi körben, volt évfolyamtársak között kérdezz körbe, hogy ki mennyit keres. Ez már egy jó viszonyítási alap, hogy te mennyit kérhetsz.

Hatalmas szerencse kérdése is ez a dolog. Én a középszerencsések hadába tartozom, mivel azon a területen ahol dolgozom az én kezdő fizetésem még egy jó fizetésnek számít.

Kezdj el tájékozódni, majd nézelődni és interjúzni, ki fog alakulni egy szemléleted.

2015. aug. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!