Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjú megjelenés. Jó...

Állásinterjú megjelenés. Jó ötlet, vagy inkább negatív hatása lenne?

Figyelt kérdés

Állásinterjúra alap, hogy elegánsan megyünk, de mennyire jó gondolat az adott cég színeit megjelentetni magunkon?


Tehát ha valami példát akarok felhozni, akkor amit mindenki ismer:

nem a megszokott fehér ing - öltöny - sötét nyakkendő, hanem mondjuk ha a praktikerről lenne szó, akkor kék ing sárga nyakendő. Vagy a néhai baumaxnál ugye piros ing - sárga nyakkendő, a Coca piros fehér meg sorolhatnám. Kb érthető ezek alapján szerintem.


Ez jó pont lenne, vagy már sok?

Persze azon felül, hogy természetesen felkészúlök az adott cég történetéből és egyéb tulajdonságaiból (tevékenységi kör, kirendeltségek, központ...stb.)


27/F



2015. aug. 4. 15:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
51%

a célotok a kekeckedés. semmi más.

igen, sok a ha, mert vagy bejön, vagy nem.

nem 99x kell elcseszni, hanem 100 emberről írtam. nem mindegy.


az meg mekkora baromság, hogy az öltöny MINDIG bejön. mondd ezt annak, aki öltönyben megy minden interjúra. ez hülyeség, az nem segít rajta, hogy felvegyék.

igen, én feltételezéseket írtam, mert kell hozzá egy jó adag szerencse is, és bejöHET.

sehol sem írtam, hogy 100%-os esélyt ad.

de kötekedj csak tovább, és maradj átlagos. sok sikert hozzá.

(a csalános példa meg egy nagy rakás s**r, semmi köze a témához)

2015. aug. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ahogy a középiskolai tanárod is megmondta neked az élet nagy dolgait, úgy te is megmondod itt a magvas világmegváltó gondolataid... (a főiskolai tanárok nem mondtak semmit ezzel kapcsolatban? :P)


A ruha miatt még senkit nem vettek fel egy céghez, el viszont már sokakat utasítottak. Ha öltönyt veszel, akkor az nem jelenti azt, hogy megkapod az állást, azt viszont jelenti, hogy a megjelenésed miatt már nem fognak elutasítani...


Egyébként a hozzászólásaidból világosan látszik, hogy állásinterjú közelében nem jártál jó régen, felvételiztetőként meg soha, pontozgathatsz itt egy csomó tényleg értelmes hozzászólást a porba, a kérdező meg majd eldönti, hogy melyik válaszok tűnnek a legjobbnak.


Neked meg azt tudom csak tanácsolni, hogy csináld ezt, de érdekes módon te sem azt írod, hogy már 3x vettek fel úgy, hogy a cég színeibe öltöztél, hanem okoskodsz, hogy van rá esély, hogy működhet. Mondom, más f@rkával a csalánt tipikus esete vagy...

2015. aug. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

ui: ez meg az évszázad mondása, ma el fogom mesélni a kollégáknak is: "Ennélfogva még azt is megkockáztatom, hogy egy banknál is előnyt jelenthez ez a fajta hozzáállás"


Érted! Egy banknál!!! Mert a Praktikerben még talán, de egy banknál ezzel próbálkozni? :D

2015. aug. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!