Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » MIlyen a csomagolás, címkézős...

MIlyen a csomagolás, címkézős munka a Curverbe?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam , hogy nagyon rossz, szívatós. De más véleményére is kíváncsi vagyok.De hátha csak túlzás. Nem tudom eldönteni , hogy menjek e vagy ne...

19l



2015. aug. 5. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
A semminél biztos jobb. Egyébként "csomagolás. címkézés" címen általában nem számíthat az ember valami álommelóra.
2015. aug. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nyilván, de akkor inkább mást vállalok ,mert eddig csak rosszat hallottam róla.
2015. aug. 5. 15:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha válogathatsz, akkor oda menj, amit a legjobbnak ítélsz, és ahol a legjobb a fizu.


Ha nem válogathatsz, akkor meg próbáld ki, próbaidő alatt simán otthagyod, ha mégsem jön be.

2015. aug. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
75%
Ha szeretnél egy őszinte véleményt: Igazából ravasz a megfogalmazás, mely csomagolást és címkézést említ csupán...:D ugyanis ezen kívül rengeteg más dolgot is csinálnod kell. Nehéz, megterhelő, monoton fizikai munka, ami nagyon lefáraszt, már csak a hossza miatt is. De nem lehetetlen 😉 Vannak bent bunkók, ez tény, viszont van pár igazán kedves ember is 😊 Én azt hiszem kezdem megkedvelni a helyet 😊
2016. aug. 30. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ajánlom, de a legjobb, ha elmész pár napra megnézni.

Szerintem túl sok feladatot bíznak egy emberre, szinte teljesíthetlen beérni a gépeket, sokszor hiába csinálod max tempón,ugyanúgy felhalmozódik a teendő.És akkor nemhogy segítenének vagy küldenének oda valakit, még rádbíznak plusz két gépet.A szünetet persze szeretik elsumákolni .Amúgy sem valami sok az a 2 szünet a 12 órára.

2017. ápr. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!