Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Klímaszerelőnek mi kell hogy...

Klímaszerelőnek mi kell hogy tudja végezni a dolgát?

Figyelt kérdés
Úgy értem akarok egy ilyen vállalkozást csinálni. De én csak forgalmazhatom a klímákat? Mivel van egy műszakicikk eladó végzettségem. Én nem építhetem be? Vagy ahhoz fel kel vegyek egy embert? Betanított munkást lehet alkalmazni, vagy van külön ilyen foglalkozás is?

2015. aug. 10. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
na ez engem is erdekel.
2015. aug. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van külön ilyen foglalkozás, képzés. Bárki nem állhat neki csak úgy szerelni, de jól lehet keresni vele, ha nagyobban is gondolkodsz pl. boltok, áruházak klímáiban, hűtőiben. ebből hiány van a piacon
2015. aug. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Meleg
2015. aug. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Létrán állni: [link] :)
2015. aug. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
[link] ez jó. Van kívülről pár olyan ház, ahová állvány nélkül elég nehéz elképzelni hogy szerelték be a külső részét a klímának!
2015. aug. 11. 16:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Biztosító kötéllel vagy emelő kosárral. :) Jobb állás mint az autószerelő szakma.


200.000ft havonta és feljebb megy idővel.

2017. máj. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!