Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik melóhelyet választanátok?

Melyik melóhelyet választanátok?

Figyelt kérdés

1. ahol alacsony fizetésen vagytok de folyamatosan növekszik a fizetés valamennyit és az a szóbeszéd, hogy ott jól keresnek, minimálbér fölött egy kicsivel indul a fizetés de már első hónapba többet kapsz vagy

2.: fixen 160 nettó fix helyen, témakör is érdekel plusz a juttatások is jók


2015. aug. 10. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Második, nem is kérdés.
2015. aug. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
első helyen zsákbamacskát árulnak 150 körül megreked az ember 10 év után, nekem meg ehhez nincs idegzetem!
2015. aug. 10. 18:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem ez az első is kicsit furcsa. Nem hiszem hogy a majdnem minimálbérről majd az egekig felemelnék ott a fizetésed.
2015. aug. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

céget nem írok, hogy melyik két helyről van szó,

első helyen tilos a fizetésről beszélni második helyen meg nem!

nekem is az a sanda gyanúm, hogy nem megy az fel közép/emelt szintű szakmánál a mérnöki szintig...

2015. aug. 10. 18:13
 5/9 A kérdező kommentje:
kicsivel többet kapok mint minimálbér, szférát se mondok, csak hogy emelt szintű szakmám van meg éretségim
2015. aug. 10. 18:14
 6/9 anonim ***** válasza:

Első úgy hangzik, mintha a mi cégünk lenne. Ígérgetés, ígérgetés hátán, aztán semmire nincs pénz.


Egyértelmű, hogy a 2.at választanám.

2015. aug. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az ilyen fix fizuk azt jelentik ha kész vagy a munkával hazamehetsz. Ha hajnali 6 tól este 11 re végzel akkor is 160 és ha napi 3 órát dolgozol de a 8 órát bent töltöd akkor is 160
2015. aug. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A 2. jobb.

Egyébként nem fura, hogy nem szabad a fizetésről beszélni. Ez sok munkahelyen így van, és ettől még teljesen korrektek lehetnek. Pl nekem eddig minden munkahelyemen tilos volt erről beszélni, mivel felesleges feszültségeket szül.

2015. aug. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

160 ezer nem 160 hanem csak 140 ahogy kiderült (nettó)

amúgy a sz ház mávról van szó...

kiderült, hogy nem is elektronikást keresnek hanem gépészt... na ennyit erről...

első helyet amúgy dicsérik a kollégák, úgy ahogy ki tudtam némelyiket "faggatni" számot nem mondtak de lehet érezni, hogy kinek mennyi a fizetése... első hónapba is már alapból többet kaptam mint ami a papíron volt és átutalva!

ja igen mávnál tahó módon érdeklődtek, hogy mennyi a fizetésem emitt én meg mondtam és önnek mennyi? nagy kuss volt utána, felháborító azért, hogy az emberek mennyire kíváncsiak, apám is mávos, mesélte, hogy volt olyan amikor 500 forint bérkülönbségen összekaptak... igen egyiknek 500 forintal több volt a hó végi fizetése mint a másiknak és ugyan annyit voltak bent... na igen... máv az egy szar cég komolyan mondom, 100 éve órám egy másodpercet nem késett de a vonatok is és a vezetőség is 1-1 órát elrabolt az életemből.

2015. aug. 12. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!