Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik munkát választanátok?...

Melyik munkát választanátok? Családba kőműveskedni nyugodt körülmények közt vagy boltba eladónak nagyon sokféle műszaki palettával elég stresszes helyen?

Figyelt kérdés
A családi az fizikai munka és hasonlóan vagy kicsit többet fizetne mint a másik, ami könnyű fizikai viszont eléggé idegörlő a vezetőség miatt aki minden nap a nyakamon ül és ott halgass a nevem.

2015. jún. 28. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kérdés. Családi fizikai munkát.
2015. jún. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a családban kőműveskednék, még ha nehezebb fizikai munka akkor is. Mert ahogy írtad, nincs stressz, ráadásul jobban is fizet. A másik könnyű munkának tűnik, de amit írtál hogy idegörlő, az nehezebbé teszi a legnehezebb fizikai munkánál is. De azért jól gondold meg, mert ha mégis úrrá tudsz lenni az említett energiavámpírokon, akkor akár az eladói munkával járhatsz jobban. Ezen múlik hogy mennyire tudsz úrrá lenni a folyton vért kívánó zombikon. :))

Voltam már hasonló cipőben, vagyis diplomás munka vagy otthon végezhető és jól jövedelmező fizikai munka. Nem őrültem meg hogy a stressz miatt öregedjek, ezért naná hogy az otthoni munkát választottam.

2015. jún. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 SándorÚr ***** válasza:
50%
egy köműves nem kicsit jobban keres hanem baromi jól, na persze ha ügyes. Haverom köműves, szétszaggatják az emberek heti 9napot kéne dolgoznia az is kevés lenne
2015. jún. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
a családi vállalkozásokban az a gáz, hogy túldolgoztatnak és alul fizetnek
2015. jún. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!