Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 13 éves vagyok és van egy...

13 éves vagyok és van egy kész, kiadatlan regényem. Van olyan kiadó, ami kiadná a regényt (ha jó)?

Figyelt kérdés

2015. aug. 15. 11:36
 1/8 anonim válasza:
80%
ha nem akarsz szegény Szűcs Vanda sorsára jutni, akkor kicsit "elnapolod" (ami inkább "elévelés") a kiadás gondolatát. a korosztályodhoz képest lehet "jó" regényt írni, vagy akár jobbat, de az attól még mindig nem lesz "jó" általánosságban.
2015. aug. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hát kiadó nem hiszem, de biztosan van olyan üzlet (?), ahol kinyomtatják és befűzik neked mint egy könyvet.:) Pár év múlva jó lesz visszaolvasni.
2015. aug. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

És kb. mennyibe kerül kinyomtatni, utolsó?

Miért mi történt Szűcs Vandával? Ki az?

2015. aug. 15. 13:29
 4/8 anonim válasza:

Pontosan nem tudom mennyibe kerulne, mert nem tudom hany oldalad van, de itt mindent megtalalsz:

[link] :)

2015. aug. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

hú, én ilyen helyre nem küldeném, lehúzás.

egyszer voltam ilyen helyen, amikor a szakdolgozatomat kellett bekötni.

a nyomtatást a családból vagy ismerősi körből egész biztos el tudja intézni valaki, aki irodában dolgozik, és ilyen helyeken van egy spirálozó gép meg egy lamináló is, kb. 10 perc munkával könyv formába lehet önteni.


De ki az a Szűcs Vanda???

2015. aug. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat! Vàrom a továbbiakat :)
2015. aug. 15. 16:22
 7/8 anonim válasza:
2015. aug. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ide kuldd


kairosz

direktor

tintakiadó

európa

alexandra

cartaphilus

agave

deltavision

excalibur

cherubion

Iskiadó

park kiadó

lira"

2015. okt. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!