Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményetek a GMN...

Mi a véleményetek a GMN hajósiskoláról?

Figyelt kérdés

Nagyon ritkán, de szembetalálkozik az ember 1-1 ilyen baromi jónak tűnő állásajánlatról, mint amit ez a cég is kínál. Nekem valahogy olyan átverés szaga van az egésznek, 80.000ft-ért hétvégére adnak szállást, meg még meg is tanítanak téged mindenre.

Nekik ez miért éri meg?


Valaki nézte mostanában a honlapjukat?

Tegnap még jó volt, ma meg már valami adatbázis hibát ír ki.


A másik, amit néztem az egy steward / stewardess képzés, ami szintén ilyen áron mozog, és azt ígérik, hogy csak havi 90 órát lehet max dolgozni, meg persze 1500-2500 közötti fizetést dollárban. Ja ráadásul azt írják, hogyha elvégeztem a Budapesti képzést, ami egyébként állításuk szerint, az egész euban csak Budapesten van, akkor a légitársaság 6 hétig ingyen ellát frankfurtban, hogy tovább képezhessenek az éles repülésre.


Valaki próbálkozott már hasonlóval?

Szerintetek a GMN hungary és a HAMMERSMITH LTD cég mennyire komoly?



2015. aug. 17. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

A GMN Hungary az egyik legmegbízhatóbb és legrégibb hajós munkaközvetítő cég. Sok pozitív visszajelzésük van fórumon, rendelkeznek minden olyan engedéllyel, ami a tevékenységükhöz kell, és évente több ezer főt közvetítenek ki munkára. Hogy hol éri meg a képzés?


Ott ahol már lassan mindenkinek ezen a piacon , hogy minőségi személyzetet tud a partnerei számára biztosítani, nem pár hét után kiszóródó embereket.

2015. aug. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az igen, ez a komment sem tűnik túl reklámgyanúsnak :-)
2015. aug. 17. 16:25
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Nem állok velük szerződésben, csak szakmabeli vagyok :-)
2015. aug. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az elozo valaszolonak igazat adok. Es nem, nem reklamgyanus. Ami igaz az igaz, ne legyel hitetlenkedo.
2016. júl. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!