Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ilyen tudással milyen esélyeim...

Ilyen tudással milyen esélyeim vannak munkát találni Budapesten?

Figyelt kérdés
Beszélek angolul és franciául, két év munkatapasztalatom van egy kisebb cégnél, plusz egy éve vagyok egy multinál. Csak érettségim van, diploma nincs. Nem Pesten élek, de most szeretnék felköltözni családi okok miatt, ilyen tudással és tapasztalattal milyenek az esélyeim?
2015. aug. 17. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Multiknál simán van esélyed. Főleg, hogy tudsz franciául. Hozzánk pont ilyeneket keresnek, bár most pont nincs meghirdetve semmi.
2015. aug. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
milyen munkatapasztalat?
2015. aug. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
a kis cégnél külföldi kapcsolattartó voltam, angol nyelven beszéltem. a multinál meg adminisztrációs ügyeket intéztem, ott a francia és angol csak írásban kellett.
2015. aug. 17. 21:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Elég simának tűnik...
2015. aug. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bármelyik SSC felvesz franciával. 350-400k közötti bruttó meg évi 350-500 cafetéria a szint, vidék után meglepő, de tényleg ennyit adnak.
2015. aug. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de nincs diplomám, ez számít? én is hallottam, hogy van ahol ennyit adnának, de nehezen hiszem el hogy diploma nélkül ennyit lehetne keresni.
2015. aug. 18. 23:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Pedig ennyit lehet, ha van munkatapasztalatod, akkor az érettségi nem számít. Az ország egyik legmenőbb techcégének van olyan felsővezetője, akinek érettségije sincs, nem kell ezen túl sokat aggódni.
2015. aug. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a választ, egy kicsit megnyugodtam. a szüleim húzzák az agyam, hogy mivel nem csináltam meg a diplomát, hanem inkább dolgoztam helyette, ez lehet, hogy hátrány lesz majd.
2015. aug. 21. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!