Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményetek a Profield...

Mi a véleményetek a Profield hostess munkákról?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok, esetleg infók amiket hallottatok róla, hogy megbízható-e, vagy főállásban megéri-e végezni...stb, ilyen infók érdekelnének róla ,köszönöm előre is :)

2015. aug. 18. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Én jelenleg ilyen beosztásban dolgozom, és szeretem. Nem tudom, hogy neked mit kell majd csinálnod, de nekem tesco vásárlókártyákat kell "rátukmálnom" az emberekre, az áruház előterében kell leszólítanom a vásárlókat. Főnök nincs a helyszínen (országrészenként más a főnök, de szerintem mindegyik elég laza amúgyis) , azt csinálsz amit akarsz, bármikor szünetet tarthatsz, kajálhatsz, bevásárolhatsz a tescoban. A darabszámokat megközelítőleg hozzad, ha 2 óránként egy embert meggyőzöl az már tökéletes (állásinterjún szerintem óránként egyet fognak mondani, de az nem igaz :) csak ha több fizetést akarsz, mert jutalékos, de az alapbér is jó szerintem, tehát nem a jutalékra épül a fizetés mint sok helyen). Szóval szerintem egy próbát megérhet neked is. :) A fizetés korrekt, időben utalják, akár főállásban is végezhető.
2015. aug. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocsi azt még elfelejtettem, hogy van egy 500 forintos regisztrációs díj, de azt tényleg csak akkor kell befizetni, mikor már felvettek, tehát olyan nem fordulhat elő, hogy be kell fizetned és még csak fel sem vesznek.
2015. aug. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem, jól hangzik, köszi :) Külsőre nincsenek elvárások?
2015. aug. 21. 18:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem fontosabb, hogy kommunikatív legyél. Nem feltétel, hogy 90 60 90 legyél :)
2015. aug. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sziasztok ! Még ott dolgoztok ? Érdekelnének még tapasztalatok ! Köszönöm :-D
2017. jan. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én még igen, írj nyugodtan. :)
2017. jan. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!