Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek ez melyik cég lehet?

Ancixxx kérdése:

Szerintetek ez melyik cég lehet?

Figyelt kérdés
Shared service centerbe (SSC) szolo álláshirdetést pályáztam meg egy közvetitő cégnél. Bár tetszett a pályázatom, elutasitottak, arra hivatkozva, hogy a jelenlegi munkahelyemmel partner kapcsolatban állnak. A hirdető cégről csak annyit árultak el, h az egy uj SSC és a IX. Ker-ben van. (Arra gondoltam, h akkor pályáznék közvetlenül ott. )
2015. aug. 19. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Hidd el, ha ezzel a szöveggel elutasítottak, akkor nem a közvetítő cég találta ki, felesleges próbálkoznod közvetlenül is.


Pont azért használnak közvetítőt, hogy elkerüljék az olyan eseteket, hogy

- a saját cégednél jelentkezel egy pozícióra (akár a saját állásodra ;))

- egy ügyfeledhez, vagy beszállítódhoz jelentkezel éppen.


Én is dolgoztam úgy cégnek, hogy rengeteg pénzt kellett volna kifizetnie az ügyfélnek, ha felvett volna valakit tőlünk (annyit, amennyit soha senkiért nem fizetnének ki valójában). Ha ilyen szerződés van 2 cég között. Ha ilyen van esetedben is, akkor sok lehetőséged nem lesz, még akkor sem fognak felvenni, ha te konkrétan nem dolgozol azon a projekten/azzal az ügyféllel.

2015. aug. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Talán félreérthető, amit irtam. A közvetitő cég áll szerződésben a mostani munkahelyemmel (ami szintén egy SSC, de egy másik kerületben), nem az a cég, ahol a meghirdetett állás van. Fura egyébként, ez már nem először történik velem, h megpályázok egy poziciót, és a közvetitő ezt mondja. Olyan érzésem van, mintha a mostani cégem trükközne, hogy ilyen módon is megtartsa az alkalmazottakat. (Elég nagy a fluktuáció nálunk.)
2015. aug. 20. 00:08
 3/4 anonim ***** válasza:
A Mester-Soroksári kereszteződésénél van egy rakás új irodaház, azokban bármelyik SSC lehet (BP, stb).
2015. aug. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%

Hmm... a cég lehet az ibéem, a kompjútacenter, de a bípí is. Ott van még a vodafun hángöri, de ők nem ssc.

Na várj, ha új ssc, akkor kompjútacenter lesz, emlékeim szerint ők nyíltak legutóbb ott a Haller Gardenben, és terjeszkednek, mint a penész a boroshordóban.

2015. aug. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!