Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megkapom a munkát ha tetoválta...

Megkapom a munkát ha tetováltatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Pár hónap és 19 éves leszek.

Tetoválásokat szeretnék (pl. gyémánt a csuklómra,álomfogó az oldalamra) de nem vagyok biztos, hogy így bejutok az egyetemre és később eltudok helyezkedni, mint pszichológus. Nektek mi a véleményetek? Számít a tetoválás ebben a szakmában?



2015. aug. 23. 21:50
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ugy tetovaltass hogy el tudd ruhával fedni, de a gyémánt ha pici nem gaz, szerintem nyugodtan, az oldaladon úgysem lehet látni a ruha alatt
2015. aug. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelni...
2015. aug. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Sok olyan tanácsot fogtok kapni, hogy ne törődjetek vele, jogod van hozzá, fel lehet jelenteni a főnököt aki ezért diszkriminál és társai...


ezzel együtt a tapasztalat azt mutatja, hogy sok gond lehet belőle, bármennyire is marhaság egy jó mérnököt azért diszkriminálni, mert tetovált, mégis simán belefuthatsz egy marhába, akit ez idegesít.


Másrészt, ahol ügyfelekkel kell dolgozni, ott egyben a cég arca is vagy, és konzervatívabb cégek, nem feltétlenül részesítik előnyben ha valaki tetovált.



Ezzel együtt nem gondolom, hogy kellene mondani róla, de egy hosszú ujjú ing alól még véletlenül se látszódjon ki semmi, akkor mész biztosra.

2015. aug. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29éves budapesti vállalkozó vagyok! 14db tetoválásom van de mindet el lehet takarni egy akár rövid újjú ingel és egy hosszú nadrággal. A csuklómon az egyik alkalmazottamnak van, ő egy vastag bőrszíjas órát hord. Normális munka adónál nem gond ha van tetoválásod, de nyilván vannak munka körök ahol ezeket a mai napig nem tűrik meg. Teszem hozzá, hogy joggal. Nekem se tetszene a fiam óvónőjének egy pillangó késsel átszúrt vérző anatómiai szív lenne az alkarján.
2015. aug. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! *csukjóján akart lenni, de a telefon bele javított.
2015. aug. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Átgondolom még a tetoválás dolgot.

2015. aug. 23. 22:34
 7/11 anonim ***** válasza:

nem nagyon érdekli a munkaadókat, de amíg nincs neved a szakmában csak olyan helyre tetováltass, ami takarható ruhával!

Amúgy meg javaslom, hogy valami kevésbé sablonos baromságot tetováltass, mert ezeket max 3 év alatt megbánod!

2015. aug. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Tetoválás baromi igénytelen dolog, csak a suttyók tetováltatnak.
2015. aug. 24. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%
Előző: jól gondolom, hogy rasszista és homofób is vagy? A frusztrációdat nem másokra kell kivetíteni.
2015. aug. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én patológus vagyok, full sleeve tetoválásom van, az orvosi egyetemen másod éves voltam amikor készült a tetoválásom. Bár én nem a magyar nyelvű képzésben vettem részt, hanem angol nyelven tanultam (lehet e miatt máshogy állnak hozzá), de senkit nem zavart. Volt egy csaj csoporttársam, ő is amerikai volt, neki is full sleeve tetoválása volt. Soha nem takargattam, de nem zavart senkit, se az oktatókat, se a klinikán.
2015. aug. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!