Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fel lehet így mondni?

Fel lehet így mondni?

Figyelt kérdés

A munkáltatónak (a főnöknek) már úgy szeretném odaadni felmondást, hogy ki van töltve a felmondólevél stb. De szeretnék közös megegyezéssel felmondani. Na most ha én eleve egy ilyen nyomtatványt dugok az orra alá, akkor létezhet h elutasítja, mondván ő nem egyezett bele, csak én mondok fel?

Mellesleg ezt nyomtatványt meg kell venni? Vagy honnan tudom ezt megigényelni?


2015. aug. 24. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell ahhoz nyomtatvány, akár kézzel is írhatsz felmondást egy üres papírra.
2015. aug. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

És ha közös megegyezéssel szeretnék felmondani, akkor azért a papír benyújtása előtt illik/ajánlott/kell leülni a főnökkel megbeszélni a terveimet? Nem vagyok rosszban főnökkel szerencsére, csak a munkám készít ki idegileg.

Hiszen ha nem egyezek meg vele akkor nem közös megegyezés nem?

2015. aug. 24. 14:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Én már mondtam fel úgy, hogy csak a főnöknek szóltam, a többit elintézték, nem kellett előre felmondást írni. Másik munkahelyen meg kellett, szóval ez se mindenhol egyforma.
2015. aug. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De akkor akár van papír akár nem, ne csak álljak be a papírral, hanem előtte 1-2 nappal üljek le vele megbeszélni?
2015. aug. 24. 15:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, előtte szólj neki, az nem árt.
2015. aug. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
itt az a kérdés inkább hogy le kell e töltened a felmondási időt.
2015. aug. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem igen, de ez mitől függ?
2015. aug. 24. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!