Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szórólapos állásnak, milyen...

Szórólapos állásnak, milyen hátrányai, buktatói lehetnek? L21

Figyelt kérdés
Idén végeztem a sulival, van egy okj-s szakmám, de mivel az egyébb okok miatt nem megfelelő ezért egy másik képzésre szeretnék jelentkezni, ami már ugye pénzbe kerül, ugyhogy csak rövid távra keresek munkát és ezért gonoltam erre.

2015. aug. 24. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Unalmas, lélekölő, elmegy tőle az életkedved.
2015. aug. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vissza adják a szórólapot :D
2015. aug. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Feketén foglalkoztatnak majd, vagy megkapod a pénzt vagy nem. Sok munka nagyon kevés pénzért. Nekem normális irodai állásom van, egy ismerősömnek csak a mozgás és a társaság kedvéért besegítettem szórólapozni néha, hát elég fárasztó. Sőt, nem is feltétlen költségmentes, ha pl. neked kell egy raklap (több száz kiló) szórólapért a nyomdába furikázni. Lehet jobban jársz egy gyorséttermi, vagy arufeltöltői állással. Kicsit jobban fizet, nagyobb eséllyel jelentenek be, és kötött a munkaidő.
2015. aug. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!