Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi a havi fizetése egy...

Mennyi a havi fizetése egy árufeltöltőnek az Auchanban?

Figyelt kérdés
Most olvastam, hogy versenyképes jövedelmet ajánlanak. Igazán érdekelne, hogy náluk mi számít versenyképesnek :D
2015. aug. 24. 20:26
 1/8 anonim válasza:
Konkrétan nem tudom, de úgy sejtem, minimálbér lehet... Mint megannyi más munka M.o-on.
2015. aug. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tehát itthon versenyképesnek számít a nettó ~60e ft? Ez elkeserítő...
2015. aug. 24. 20:34
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy az, versenyezhettek, ki hal később éhen belőle.
2015. aug. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem észre, hogy a közalkalmazotti fizetés számít "versenyképesnek". Néha eltér max +20e forintban, de az se sok, főleg ha bruttó.
2015. aug. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Magyarországon az emberek nem a pénzért dolgoznak, hanem szórakozásból.
2015. aug. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A versenyképest sosem úgy értik, hogy mondjuk egy szoftvermérnök bérével versenyképes, hanem a hasonló pozíciók között az a piacon. Ez gyakorlatilag a te esetedben annyit jelent, hogy pont olyan keveset fizetnek, mint a konkurencia, de azt a szintet eléri legalább.


Gondolom minimálbér az alap, erre jön mindenféle pótlék ha van.

2015. aug. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem minimálbér, hanem valamivel több, ezért írják a versenyképest. Multiknál az árufeltöltőkre sem jellemző a minimálbér fizetése, bár az Auchant nem ismerem, a Tescoban biztosan többet fizetnek. Nyilván nem több százezer, de mondjuk bruttó 120-130.
2015. aug. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%

A versenyképes ahhoz számít, hogy mennyit keres egy Tescos, CBA-s, Aldis árufeltöltő. Ha legalább annyit ajánl az Auchan is, akkor már versenyképes, ha valamivel többet (legyen az pénz vagy valami juttatás), akkor már kiemelkedő a bér.



Egyébként milyen versenyképességre gondolsz árufeltöltésnél? Nem tudom, hogy létezik e még ennél is kevesebb szakértelmet igénylő munka (hasonló persze akad), egy dobozból bárki fel tudja rakni a polcra az árut, így aztán a fizetések terén nincs is túl nagy verseny, főleg, hogy az állásokért bőven van.

2015. aug. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!