Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Olyan létezik, hogy az éjszaka...

Olyan létezik, hogy az éjszakai árufeltöltőnek 23:30-kor lesz interjúja?

Figyelt kérdés
Ekkor hívtak be. Picit szürreális nekem. Oké, hogy éjszakai árufeltöltő, na de az interjú is éjszaka van?? :D

2015. febr. 25. 08:48
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Igen, peldaul mert a leendo fonokod is ejjeli muszakban dolgozik.
2015. febr. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pedig van ilyen. HA valaki éjszakai melóra jelentkezik annak nem kell csodálkoznia ha éjszaka van az interjúra. Nyilván a leendő főnöke is éjszaka dolgozik
2015. febr. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem hallottam ilyet.

Nem is tudná sok ember megoldani ezt az interjút, de ettől függetlenül a munkát igen.

Ilyenkor már nincs közlekedés (kivéve pestet), és ha nem laksz a bolt közelében vagy nem saját kocsival mész (munkanélküli vagy, és árufeltöltő lennél > nyilván nem vagy gazdag), akkor hogy jutsz oda, vagy onnan haza?

Nekem is ez volt az első gondolatom, hogy a főnök is éjszaka van bent, na de ez még nem munka, az interjút meg csak napközben kellene megoldani. Ahol van árufeltöltő munkakör, az már nagyobb áruház, nem egy sarki csemege, és akkor van HR is, nem?

Felénk 22.40-kor indul az utolsó busz haza, de befelé a városba 20.30-kor van az utolsó. Interjú után hajnali 5-kor lehetne hazajutni. Én tuti nem mászkálnék a városban egész éjjel egyedül.

Egyszer diákként voltam egy "állásinterjún", a faszi lakására kellett menni, már ez is furcsa volt, kellemetlenül éreztem magam. Számítógépes, adminisztrációs munka lett volna, a monitor egy kisasztalon, a billentyűzet egy 30 éves támlás széken, én meg ültem egy ágy szélén, így kellett bemutatni, hogy tudok gépelni, mennyire értek a számítógéphez. Aztán a pasi megkérdezte, hogy ha neki úgy alakul, éjszaka is tudnék menni? Mondtam, hogy biztos, hogy nem, és onnantól igyekeztem eljönni. Akkor egyből nem engem választott, de 2-3 hét után elkezdett hívogatni és könyörögni, hogy menjek, mert olyan ügyes voltam. 2 hívás után fel se vettem. Biztos volt annak oka, hogy az előző lány nem bírta 2 hétnél tovább.

Szóval nekem ez az éjszakai interjú rossz jel, nem tűnik hivatalosnak. Meg éjszaka se támadjanak meg az utcán...

Mindemellett ha éjszakára kell járni dolgozni, az teljesen normális és megoldható, mert este 8-9-kor meg reggel 6-7-kor normális, hogy egy csomó ember dolgozni megy vagy onnan haza.

2015. febr. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tesco-ba hívtak amúgy, vidéken.

Nekem is ez jutott eszembe, hogy mivel a vezetőnek akkor van a munkaideje, máskor nem lehet bemennie. De akkor is, miért pont 23:30?

Mivel a Tesco honlapján jelentkeztem, csak igaz.

De akkor is....

2015. febr. 25. 14:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Talán azért 23.30 mert akkor van vacsoraszünete.
2015. febr. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elmentem, és megvan az összes belsőszervem, minden okés. :D
2015. febr. 26. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!