Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pincér itthon és külföldön....

Pincér itthon és külföldön. Fizetés, munkaidő, elhelyezkedés? Megéri annak lenni?

Figyelt kérdés

Egy itthoni pincér, több nyelvtudással(angol, német, olasz például) eltud helyezkedni Budapesten mondjuk? Ha igen, mennyit dolgozik, mennyi a fizetése? Tudom, hogy vidéken kevesebbet kapnak. De mennyi az az annyi?

Másik kérdés, hogy külföldön legyen az Olaszország, Ausztria, Anglia, Németország, Spanyolország stb. mennyit keres egy pincér, és mennyit dolgoztatják?



2015. aug. 24. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Sopron környékén biztos, hogy el tudsz helyezkedni, mert onnan sokan átjárnak inkább Ausztriába dolgozni.
2015. aug. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én már 3 éve pincér vagyok ha nem számoljuk a tanulói évet ami végülis ugyan az volt mert ugyan azokat kellett csinálnom akkor viszont 5 éve. Otthon kerestem maximum 140ezret de az már a határ volt de ezért cserébe 240 órát kellett dolgoznom ami elég stresszes volt. Most Németországban vagyok és itt a 9 órát betartják, jó van hogy tovább kell maradnom de az nagyon ritka( Magyarba volt hogy 28! órát kellett dolgoznom egyhuzamban, Szombaton mentem reggel 9re és másnap délután végeztem) és itt keresek 1150Eurót ami nem sok de én itt inkább tanuló féleség vagyok :D Szeretem mert nem kell megszakadni mert sokan vagyunk. Igaz csak 1 évet leszek itt és megyek Ausztriába, egyik ismerősöm pl 3000Eurót keres Nettóba(igaz, mert megmutatta a fizetési papírját) szóval aki pincérnek tanul az mindenképp külföldön dolgozzon csak ott fizetik meg. 20/F
2015. szept. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Második, köszi a részletes választ!
2015. okt. 3. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!