Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Önéletrajzot alá kell írni?

Önéletrajzot alá kell írni?

Figyelt kérdés
Ezer évvel ezelőtt úgy tanultam, hogy igen. De a google keresések csupa olyat dobnak fel, ami nincs aláírva - beleértve pl. a profession.hu álláskereső minta önéletrajzait is.

2015. aug. 25. 20:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
61%
Nem szerződés, miért kellene aláírni?
2015. aug. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

- pl. mert én úgy tanultam anno :)

dátum, aláírás...

2015. aug. 25. 20:33
 3/20 anonim ***** válasza:
79%
Én alá szoktam - van eleve aláírásmintám a gépen, azt bemásolom a wordbe és csinálom a pdf-et, majd küldöm. De valószínűleg semmi jelentősége nincsen.
2015. aug. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudom, hogy hol tanultad, még soha nem láttam aláírt önéletrajzot. Az aláírást hitelesítésre szokták használni, nem tudom, hoy egy önéletrajzot miért kellene hitelesíteni, senki nem fog hamisítani és beadni más nevében önéletrajzokat.
2015. aug. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
54%
Nem kell aláírni. Soha nem láttam még ilyent.
2015. aug. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

köszi a kommenteket.

Aki még nem látott ilyet, az valószínűleg túl fiatal :)

(Hisz az egyik hozzászóló is azt mondja, ő is alá szokta írni).


Valószínűleg a legújabb trend a "nem írjuk alá".

Köszönöm.

2015. aug. 25. 20:40
 7/20 anonim ***** válasza:
30%
Nem kell aláírni az önéletrajzot.De még egy motivációs levelet külön kell írni a megpályázott állásra és ezt kell aláírni.
2015. aug. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

igen, azt tudom, köszi.

Bár mailben kell jelentkezni és nincs aláírásom szkennelve.

2015. aug. 25. 20:46
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tanultam, hogy ha kinyomtatva adod be/küldöd el, akkor alá kell írni, ha viszont e-mailben küldöd, akkor nem kell.
2015. aug. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
61%

Amikor nyomtatva kellett beadni, akkor aláírtam.

Ha e-mailben kellett küldeni, akkor nem nyomtattam ki, írtam alá és szkenneltem vissza emiatt, hanem simán csak odagépeltem a nevemet.

2015. aug. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!