Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diákmunkára jelentkeznék,...

Diákmunkára jelentkeznék, hogy kell önéletrajzot írni?

Figyelt kérdés
Egy fordítói állásra jelentkeztem, középiskolás vagyok. Középfokú angol nyelvvizsgám van. Az a kérdésem, hogy az önéletrajzot vázlatosan kell írni, szóval csak az adatokat felsorolni, vagy mondatokban leírni? Már néztem mintákat, de mindig máshogy volt. És az jó, ha Word-ben írom meg? Volt olyan minta is, ahol a jövőbeli terveimet meg személyes tulajdonságaimat is tanácsolták leírni, de úgy láttam az inkább motivációs levél. Mivel ez csak diákmunka és nem hosszútávú, ezért nem tudom hogyan írjam meg. Köszönöm előre is a segítséget!

2014. nov. 26. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]



Itt kikeresed a magyart (hu) és a középsőre kattintasz. Letöltöd az önéletrajzodat és megnyitod. A jobb legszélső ikonra kattintva letöltheted, hogy hogyan töltsd ki.

2014. nov. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. nov. 28. 18:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs mit
2014. nov. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!