Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 16 évesen hogyan keressek pénzt?

16 évesen hogyan keressek pénzt?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok és pénzt akarok keresni, de nagyon.

Hozzáteszem, hogy Gimnazista vagyok, és hogy tervezem a jövőt elég komolyan, úgyhogy olyakat hogy inkább tanulj szakmát, és menj dolgozni, hanyagoljunk.


Olyanok, hogy fűnyírás, újságkihordás, meg ilyen amerikai megoldások felejtősek, főleg egy 10 ezres kisvárosban.


Semmi ötletem sincs, amivel kereshetnék, pedig nekem igenis kell, és ha fejreállnak tőlem, akkor is kell és szerzek valahonnan. Ha itt nem kapok választ, akkor majd keresek máshol.


Szülők tartanak el, de pont ez az, hogy oké, eltartanak, etetnek-itatnak, ruháznak, de még 4 év az érettségiig, addig szeretnék valahogy pénzhez jutni, és amit meg szeretnék venni, arra gyűjtenem kell, de a bajom az, hogy semmi ötletem sincs, hogy mégis honnan és miből.


Valami ötlete van valakinek? Kereskedjek valamivel?


Az oké, hogy ezzel-meg azzal, de mégis hogyan kezdjek bele bármilyen munkába/üzletbe, vagy akármibe?


Kéne valami, nagyon.



2015. aug. 30. 05:47
 1/5 A kérdező kommentje:

Tudom, most van suli, de most talán még jobb lenne.


Amúgy valamivel üzletelni kéne, ami legalább egy pár ezrest hoz. De nincs ötletem, hogy mivel lehetne, és hogy lehetne ráhangolódni, mert amúgy sima lenne.


Mire kapnak mostanában? Mik közt keresgéljek, ahol jól ki lehet fogni cuccokat?

2015. aug. 30. 05:51
 2/5 anonim ***** válasza:
Diákmunkára már mehetsz. Keress iskolaszövetkezeteket a környéken, egy közelebbi, nagyobb városnak biztos van ilyesmi.
2015. aug. 30. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ja, erre gondoltam, amúgy Nyíregyháza közel van, csak felülök a buszra és ott vagyok.


Ezenkívül, valamivel lehetne még?

2015. aug. 30. 06:59
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
Vegyél a CS:GO-ban egy kulcsot és egy ládát, és lehet, hogy nyitsz egy Stattrak Bayonett M9 Crimson Web Factory New-t.
2015. aug. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem CS:GO-zok, azt se tudom mi az, és mi fán terem XD
2015. aug. 30. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!