Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tényleg ennyit számít a...

Tényleg ennyit számít a protekció?

Figyelt kérdés
Bejelentkeztem még év elején ugyan ahhoz a közintézményhez ugyan arra a meghirdetett munkakörre 2 különböző városba. Az egyik helyen volt ismerősöm, a másikon nem. 3 Jelentkezési feltétel volt. Ebből kettőnek nem feleltem meg az önéletrajz alapján. Ahol volt ismerősöm oda behívtak állásinterjúra (igaz nem mentem be rá), a másik helyről pedig küldtek egy levelet, hogy nem felelek meg a feltételeknek.

2015. aug. 30. 11:31
 1/2 anonim válasza:
100%
Egyértelmű...
2015. aug. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%
Számít nyilván az is, meg az sem utolsó szempont, kik jelentkeztek még. Ha van olyan, aki minden feltételnek megfelel, akkor már nem hívják be azokat, akik valaminek nem. Ha meg nincs "tökéletes" pályázó, akkor kénytelenek engedni.
2015. aug. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!