Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ennek vajon mi állhat a...

Ennek vajon mi állhat a hátterében?

Figyelt kérdés

Én úgy dolgozom,hogy van egy váltótársam és ha szeretnék elmenni szabira,akkor vele kell megbeszélnem,hogy bevállalja-e vagy sem azt pár napot amíg távol leszek.

Így is volt,megkérdeztem tőle,hogy bevállalja-e, erre azt mondta persze,de hívjam fel a főnököt,mert valami változások lesznek és kérdezzem meg Őt is. Felhívtam a főnököt és elmondtam neki,hogy mit szeretnék,erre azt mondta nem biztos,hogy el tud engedni,majd még megbeszéljük,de felírja magának,de hogy változások lesznek. Persze semmit nem mondott az ég világon,majd a héten megbeszéljük. Most nekem hirtelen az ugrott be,hogy lehet a váltótársam elmegy a cégtől vagy máshova teszik át,hogy engem nem biztos,hogy elengednek. Rákérdeztem a kollégámnál,hogy elmegy-e és hogy erről van szó vagy sem,de csak azt mondta,hogy csak annyit tud,mint én. Neki is állítólag csak annyit mondtak,hogy terveik vannak,titokzatosak és ezt mind "cégátszervezés" címén. Múlt héten találkoztam a főnökkel,olyan volt,mint szokott,semmi változást nem láttam rajta vagy hogy velem máshogy viselkedett volna.


Mit gondoltok erről? Miről lehet szó? Tipp?


2015. szept. 1. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínűségi sorrendben szerintem:


- Elküldenek téged

- Elmegy a főnök

- Jön egy harmadik munkatársatok

- Elküldik a váltótársadat

- Bezár a cég


A fentiek nem zárják ki egymást, egyszerre több is lehet.

2015. szept. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Egy kérdés: ha a váltótársad ugrik be helyetted, őneki azt túlórában fizetik?

Lehet, hogy ezentúl a főnökség nem engedélyezi.


De egyébként bármi lehet, bővítésen át a leépítésig.

2015. szept. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!