Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jár munkanélküli segély abban...

Jár munkanélküli segély abban az esetben, ha én mondok fel?

Figyelt kérdés
Fel akarok mondani, de a közös megegyezésbe nem megy bele a munkáltatóm. Azt mondták, mondjak fel, töltsem le az egy hónapot és utána mehetek. Ebben az esetben is jár nekem munkanélküli segély, tehát ha én mondok fel? Ha igen, akkor még annyi lenne a kérdésem, hogy meddig jár, ha tavaly (15 hónapja) már voltam 5 hétig munkanélkülin? Az öt hetet leszámítva folyamatos munkaviszonyom van már 7 éve. Köszönöm

2015. szept. 6. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Ha az egyéb feltételeknek is megfelelsz, akkor jár. Az mindegy, hogy milyen módon szűnik meg a munkaviszonyod. Ha fegyelmivel rúgnak ki, akkor is jár.


Az egyéb feltételek:


[link]

2015. szept. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
Nem befolyásolja!
2015. szept. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%
Pedig nem befolyásolja!
2015. szept. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Na ezt is pontozd le, te kis sunyi!
2015. okt. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ez nem volt hasznos válasz, mint ahogy a többi sem, így nem tehettem mást
2015. okt. 18. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!