Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mekkora terheket kell megemeln...

Mekkora terheket kell megemelni árufeltöltésnél egy szupermarketben? (gerincferdülés)

Figyelt kérdés

Majd áprilisban leszek 16 évese és gondoltam, elmegyek diákmunkára. A közelben van is egy T€$c0, ahol van árufeltöltői állás. Más munka nagyon nincs sajnos a közelben. Van gerincferdülésem és korzettem is meg gyógytornára járok és nagyon nem emelhetek 2-3 max 4 kg-nál nehezebb dolgokat. Elvállálhatom majd a munkát?


Lehet, ossz kategóriába raktam, bocsi.



2015. szept. 9. 21:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez attol fugg melyik reszlegen leszel. Elmehetsz diakmunkara, ha csak alkalmi munka lenne. Ha hosszutavban gondolkodsz akkor egyaltalan nem ajanlom. En is dolgoztam arufeltoltokent gerincferdulesen. Nelem a befottes uvegek kipakolasa volt megerolteto, azok nagyon nehezek. De asszem mas termekek nem voltak nehezek, siman elbirtam oket. Csak az utolso napomon ugy meghuztam a magam, hogy a mai napig faj es hiaba kenegetem. Szal ha elmesz, akkor csak ovatosan es nem kell kapkodni.
2015. szept. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!