Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki fognak rúgni? Mi a fog t...

Ki fognak rúgni? Mi a fog t örténni ezután? A többi lent.

Figyelt kérdés

Egy gyárban dolgozom, két hónapja, négy műszakos munka rendben. Ez az első munkahelyem. A kollégáim szerint, eddig jól dolgoztam. Az elmúlt időszakban elkövettem több igen nagy hibát: egyszer nem mentem be dolgozni és az okáról hazudtam a főnökömnek és az ő közvetlen felettesének. Az elmúlt egy hétben folyamatosan romlott a teljesítményem, otthon és is állandóan idegeskedtem. Ez a végén odáig fajult hogy a legutolsó munkanapomon nem tudtam hogyan lássák hozzá a munkához, mikor a csoportvezető odajött megkérdezni hogy mi baj elsírtam magam és elmondtam hogy ezt otthoni. segítség nélkül nem bírom. Ő megkért hogy szedjem össze magam, es figyeljek oda a munkámra, de nem ezt tettem es figyelmetlenül es hanyagul dolgoztam, a munkámat nem fejeztem be időben. Attól felek hogy amikor ma begyemek dolgozni a főnököm annyit fog mondani hogy köszönöm a munkádat, de ennyi volt.

Elnézést ha túl hosszú lett.



2015. szept. 11. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen,ez is benne van a lehetőségek között.
2015. szept. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kapd össze magad, menj be és ha nem rúgnak ki, akkor próbálj meg rendesen dolgozni.

Ha eddig jól dolgoztál, akkor remélhetőleg nem rúgnak ki egyből, max. kapsz egy figyelmeztetést.

2015. szept. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ha próbaidő alatt igazolatlan miatt nem rúgtak ki, akkor ez egy türelmes cég.

Még lehet esélyed!

2015. szept. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy kirúgnak.
2015. szept. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!