Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Személyi edző! Egzisztenciában...

Személyi edző! Egzisztenciában, álláslehetőségben, stb. van különbség egy magyar és angol képzés között? (lent)

Figyelt kérdés

Tervezek a későbbiekben elvégezni egy személyi edző képzést (vagy akár jógaoktató), és kíváncsiságból megnéztem az árakat.


Egy magyar képzés ára (a teljesség igénye nélkül) 250.000 forint, ugyanezt néztem angliai képzésben, ott azt írják egy ilyen bele van 2500 fontba is.


Az hatalmas különbség. Jobban megérné kint elvégezni, vagy itthon megszerezni a bizonyítványt és azzal akár kint is dolgozni?


2015. szept. 11. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:

"Jobban megérné...?"


Attól függ a jövedelme egy személyi edzőnek, hogy mennyire ismert, mennyien és mennyit fizetnek neki egy-egy edzésért.


Olyan nem nagyon van, hogy havi fix fizetést kap egy személyi edző, vagy ha igen, akkor mindegy hogy angol vagy magyar képzés volt.

2015. szept. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. Hol dolgoznál? HUN/GB? Teremben vagy házhoz járnál?

2. Ismert sportoló vagy/voltál?

3. Dekoratív nő vagy?

4. Tőke?

2015. szept. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, tudom hogy ez nagyon relatív kérdés, de remélem a lényeg azért lejött így is, hogy mit akartam kihozni belőle.


A kérdésekre válaszolva:

1. egyik lehetőséget sem zárom ki

2. nem

3. igen

4. a 2500 fontot sokallom, de egy GB fizetés mellett lehet hogy futná

2015. szept. 11. 19:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Idehaza jobban megéri a nyelvi nehézségek miatt.
2015. szept. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Csakhogy idehaza női személyi edző 100-ból 1 van.


Azon egyszerű okból, hogy férfiak nem mennének soha női edzőhöz (tapasztalat hiányában nem is tudná őket valószínűleg komolyan edzeni, himbi limbire meg nem fizet ki senki egy személyi edzőt), a nők viszont szívesen mennek férfiakhoz is.


A nők inkább a zumba / fitness / ugri bugri kategóriát tartják sikeresen.

2015. szept. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, hol végzed, mert akkor presztízse egyik ország képzésének sincs (ahogy az egész szakmának, bár aki jól csinálja, meg tud élni belőle), ha ismeretlen magyarként vágsz bele. Az itthoni harmad annyiból megvan. Álláskeresésnél külföldön sem az számít, hol végeztél. Megjelenés, hozzáállás, néhány megtartott óra megfigyelése, ügyfékör, ismertség az, ami alapján felvesznek/dolgozhatsz edzőteremben. Ha házhoz mész az más kérdés, ott ismertség kell.


Az Utolsónak íróm zárójelben:

Az általam ismert egyik edzőteremben történetesen több a női személyi edző, mint a férfi és közülük is csak egy foglalkozik egyébként is testépítéssel. A többiek (egyik sem dekoratív) legtöbben átképzett személyi edzők sportmúlt nélkül. A képzettségüket nem ismerem, de férfiak is járnak hozzájuk.

2015. szept. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Amanda Biskhez hasonlítanám magam, ami a külsőt illeti, szóval igen, dekoratív vagyok.

Sportmúltam nincs, elkötelezettségem viszont annál inkább, így nem gondolom, hogy lehetetlen lenne megvalósítani az álmom, hogy személyi edző legyek és jól megéljek belőle - még ha az nem is Magyarországon lenne.


Egyébként köszi a válaszokat:) néhol eltértünk a kérdéstől, de igazából örülök neki, mert érdekelnek a vélemények, ha pozitív, ha negatív.

2015. szept. 12. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!