Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Programozóként tényleg a...

Programozóként tényleg a tudásomat fogják megvenni nempedig az iskolai végzettségemet?

Figyelt kérdés
2010. márc. 12. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:

én is programozónak tanulok, nem a legnevesebb főiskolán.

nekem azt mondták h kevesebbet fog érni mint egy ELTE-s diploma.


Tapasztalatom nincs még...

2010. márc. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

A programozás az pont az a szakma, amit nem lehet megtanítani egyetemen, van amelyik jobban rávezet, van amelyik kevésbé, de képtelenség megtanítani rá. Tőled függ, hogy mi lesz belőled.


"Fate shapes us, just as we shape it."


Ezt ismered?

2010. márc. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
"A sors formál minket, csak ahogy formáljuk azt." Ezt adta be a webforditas.hu. Megértettem mit jelent,de most hallom először. Nekem sokan azt mondták (itt GyK-n) hogy a programozáshoz egyetem kell,de akkor minek,ha meg sem tanítanak rá?
2010. márc. 13. 10:11
 4/7 anonim válasza:
Az egyetem célja alapjában véve csak az lenne egy ilyen szakon, hogy megtanulj máshogyan gondolkozni, mert programozáshoz bizony más agy kell, mint az átlagé. Amit zh címszó alatt leadnak, az bizony sehol sincsen az igazi programozáshoz (ez nem azt jelenti, hogy nem tud nehéz lenni...sőt...).
2010. márc. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Aha,értem. És egy ilyen másik agyat az Egyetemen lehet venni.
2010. márc. 13. 13:18
 6/7 anonim válasza:
Gyakorlás kérdése. Egyetemen célirányosan sz*opatnak, hogy elérd a minimális szintet, amiből el tudsz egyáltalán indulni.
2010. márc. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Valami olyasmi!

Nem az számít hogy milyen egyetem/főiskola diplomája van a kezedben hanem hogy mit tudsz!

Egyik haverom OKJ-s papírral dolgozik egy cégnél de nagyon tud a srác.

Sajna én alig értek a programozáshoz... :(

Ez egy olyan dolog hogy vagy érted vagy nem.

De ha nem érted akkor soha az életben nem fogod megérteni...

2010. márc. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!