Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Álláspályázatnál köteles...

Álláspályázatnál köteles vagyok az összes végzettségemet bejelenteni?

Figyelt kérdés

A tényleges szituáció az, hogy szeretnék megpályázni egy állást, de ténylegesen csak a középfokú képesítésemre van hozzá szükség. Viszont emellett van egy levelezőn szerzett teljesen más irányú diplomám (bár nyelvvizsga még hiányzik), de félek, hogy hátrányt jelentene, ha elmondanám, mert azt hihetik, hogy késöbb emiatt más lehetőságek után néznék. Viszont hosszú távon valószínű. hogy feljebb tudnék cégen belül lépni, viszont ahhoz elképzelhető, hogy jól jönne a diplomám, bár nem biztos. És lehet, hogy akkor hülyén nézne ki, hogy akkor jelenteném be, hogy nekem mégis van. Arra gondoltam, hogy most nem mondom meg, hiszen a nyelvizsga hiányában ténylegesen még nincs meg. És emiatt a nyelvvizsgát csak akkor tenném le ha már bizonyítottam a cégnél (kb 1 év), és akkor vallom be, hogy megkaptam a diplomámat a nyelvizsgámmal egyidejüleg.

Remélem sikerült nem túl bonyolultan fogalmaznom.

A válaszokat előre is köszönöm!


2009. márc. 24. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó lesz úgy, ahogy leírtad. Hiszen gyakorlatilag még valóban nincs diplomád. Esetleg azt beleírhatod az önéletrajzodba, hogy elvégezted az iskolát, a diploma megszerzése folyamatban... én legalábbis így csinálnám.

Sok sikert!

2009. márc. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem vagy köteles mindent beírni. Általában csak azt szokták, ami az adott álláshoz kell illetve előnyt jelent, ha más írányú a diplomád, akkor nem szükséges beleírnod.
2009. márc. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A pályázatot elküldtem és a diplomát nem írtam bele. És most remélem a legjobbakat... :)
2009. márc. 24. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!