Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munka való egy ügyetlen...

Milyen munka való egy ügyetlen, lassú, nőnek?

Figyelt kérdés

2015. szept. 14. 15:44
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Tescoban biztonsági őr
2015. szept. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Irodában kávéfőző, iratmegsemmisítő.
2015. szept. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus. Ahhoz nem kell sem ügyesnek, sem gyorsnak lenni. Elég, ha okos.
2015. szept. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mihez ért?
2015. szept. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Tedd ide tedd oda ehhez értek.

Okos egyáltalán nem vagyok.

Minden ami időhöz van kötve abban nem vagyok jó, más minél többet gyakorolja annál gyorsabb.

Én minél többet gyakorlom annál lassabb vagyok.

Lehet ez idegi alapon van.

Pl ha elmegyek egy felvételi próba tesztre és feladatokat adnak abban nagyon lassú vagyok és kézügyességem semmi, fa kezem van, amiből kiesik minden apró dolog mintha meg lenne meredve a kezem, vagy mint mikor el van fázva az ember keze a hidegben nekem mindig ilyen csak enyhén.

Varrodát meg sem merem próbálni az első percben elbuknék.

Régebben kertész munkát végeztem, elismerték a munkám mert szó nélkül elvégeztem minden kiadott feladatot és folyamatosan végeztem a munkám de megszűnt ez a munkahely.

2015. szept. 15. 08:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Igyál több kávét! halál komolyan mondom. Nekem vannak napok hogy egyszerűen képtelen vagyok gyorsan mozogni, olyankor betolok egy erős feketét. A vérkeringést fokozza, nem remeg a kéz. Ráadásul a koncentrálási képességet is serkenti :)
2015. szept. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

nem lehet hogy ez már a súlyfelesleggel is jár?

Kb 15-20 kiló súlyfelesleg van rajtam.

2015. szept. 16. 14:17
 8/10 anonim ***** válasza:
Én arra tippelnék, hogy vas- és D-vitaminhiányod van. Nem ártana alaposan kivizsgáltatni magad.
2015. szept. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha súlyfelesleg van rajtad, attól még alapból lehetsz ügyetlen. Rajtam is van 15 kg plusz, mégis pörgök.
2015. szept. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy probléma is lehet, az is okoz ilyen tüneteket.
2015. szept. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!