Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az lennék kíváncsi, hogy...

Az lennék kíváncsi, hogy Pécsen a Konzum Irodaház 2. emelet 209-es ajtaja, az milyen irodát takar? Behívtak állásinterjúra de van egy olyan sejtésem, hogy valami jutalékos lenne.

Figyelt kérdés

2015. szept. 18. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Zepter.
2015. szept. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ilyen leírás után inkább gondolok arra hogy megerőszakolnak és kiveszik a vesédet...bár ja, a Zepter rosszabb.
2015. szept. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Amúgy mi a baj a jutalékossal? Legalább nem vagy lekorlátozva, és ha szuperjól teljesítesz, szupersok pénzt kapsz. ;) Félsz, hogy nem tudsz majd szuperjól teljesíteni?
2015. szept. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Most ez valami vicc? Kész átverés? Vagy komolyan úgy mész interjura, hogy azt se tudod kihez mész? Neked mindegy, csak valami munka legyen?
2015. szept. 19. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

3. Kommentelő


Köszi, csináltam jutalékos melót. Ha szar az ügyfélkör és nem tudod folyamatosan frissíteni, a vezetőd meg csak arra megy ami 5 perces munka és hozza a nagy jutit, úgy nehéz... De ezek szerint te még nem dolgoztál ilyenben...

2015. szept. 19. 06:18
 6/10 A kérdező kommentje:

Hallod 4.kommentelő IQ bajnok! Ebből találd ki hogy a Zepterről van szó:


Irodai Asszisztens

kollégát azonnali munkakezdéssel.


A beosztáshoz tartozó lényeges feladatok:

A cégnél történő folyamatok támogatása,

Az iroda működéséhez kapcsolódó adminisztrációs teendők elvégzése,

Ügyfelekkel való kapcsolattartás,

Adatbázisok és kapcsolódó iratok naprakész karbantartása, menedzselése.

Ajánlat/jelentkezés készítésében való közreműködés


Elvárások:

Precizitás, megbízhatóság,

Jó kommunikációs készség,

Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,

Legalább középfokú végzettség


Próbaidő:

1 hónap


Illetmény és juttatások:

A cég saját bértáblázata szerint


A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

A pályázó fényképes, részletes szakmai önéletrajza feltüntetve benne a szakmai tapasztalatot, képzettséget, végzettséget.


Munkavégzés helye:

Pécs - belváros


Amúgy örülök neki, hogy valami gép előtt ülő értelmiségi vagy, aki egész nap pélót rángatva unatkozik a gép előtt. Mi a rákért írtál kommentet. Ráadásul amilyen hülye vagy, a kérdésre választ nem sikerült adni...

És iskola mellett amíg befejezem, igen, szinte mindegy milyen meló.

2015. szept. 19. 06:23
 7/10 anonim ***** válasza:
Na idefigyelj te hülye kérdezõ(veled ezek szerint így kell beszélni te negatív IQ bajnok): az még ok ha a hirdetésben nem szerepel cégnév. De az már nem, ha behívnak valahova, a helyszint is tudom de a cég nevét nem árulják el. Ilyen helyre nem mennék. De te menj, ha neked minden mindegy.
2015. szept. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Ha szar az ügyfélkör és nem tudod folyamatosan frissíteni"


Jó reggelt, ez a munka lényege! Hozzál ügyfelet! Ha szar az ügyfélkör, csinálj jobbat! A szar ügyfélkörrel a cég sem megy sokra, téged azért fizetne, hogy jó ügyfélkört hozz a cégnek...


Erre nyilván nem tartod magad alkalmasnak...

2015. szept. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Egy, egy e-mailt írtak hogy várnak itt és itt... cégnév nem szerepelt, ezért írtam ide a kérdést jó ember! Ha tudom előre hogy mi akkor nem kérdezem meg... így meg hogy tudom nem is érdekel.


Utolsó kommentelőnek, te talán mlm-ben vagy? Te nagyon jól csinálhatod ha csak pozitívumot tudsz felsorolni róla... Nekem nem ment ezért nem is érdekel. Ha menne, anno nem hagytam volna abba...

2015. szept. 20. 01:34
 10/10 anonim ***** válasza:
nem ment, abbahagytad, de azert a ceg termekeit tovabbra is hasznalod? Nem? Akkor nem is igazan tetszettek a termekek, nem? Na latod ez a baj. Ha tetszik a termek, egyreszt nem hagyod abba, masreszt akkor neked is megy, mert oszinten tudod ajanlani. Kezdd ujra, mashol! A zepter nem mlm, de attol se felj, tanulni toluk is lehet valamit... Amig penzedbe nem kerul, szerintem menj el nyugodtan...
2015. szept. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!