Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diakkent bejelentett munka?

Diakkent bejelentett munka?

Figyelt kérdés

Egy ismerosom szuleinek belső epitesz vállalkozása van. A srác pedig epiteszetet tanul es negyed éves. Lehetseges lenne-e, hogy bejelentik oda gyakornoki vagy fél idős munkára, de valóban nem dolgozna ott, csak fizetest kapna? Nagyban kisegítene a családot ez, mert nagyon drága a két gyerek tanítása az egyetem varosaban.

Válaszokat Köszönöm.



2015. szept. 21. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:

" Nagyban kisegítene a családot ez, mert nagyon drága a két gyerek tanítása az egyetem varosaban."


Ezt nem nagyon értem. Nem dolgozva, de ténylegesen kapna fizetést?

Ha igen, akkor "ki ne hagyd", de akkor azt nem értem, mi előnye lenne az ismerőseid szüleinek ebből? El nem végzett munkáért még fizetne is?


Nem látom a logikát... :)


Egyébként az, hogy valahova be van jelentve valaki, ténylegesen munkát nem végez, mégis kap fizetést, attól függetlenül, hogy szabálytalan, még nagyon is létező dolog.

2015. szept. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez egy anonim oldal, miért kell "ismerősözgetni" állandóan?
2015. szept. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztos nem rolad van szo es a szuleidrol?
2015. szept. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!