Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akik Külföldön dolgoznak pl...

Akik Külföldön dolgoznak pl Ausztriában, Németben stb. Ti mindig átváltjátok a pénzt forintra?

Figyelt kérdés
Ne rossz mindig át váltani? Vagy ez hogy működik a külföldön dolgozó magyarok közt?

2015. szept. 21. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vàltok semmit. Ha otthon vagyok, akkor is az osztràk kártyàmmal fizetek. Külön nem valtogatok. Minek tenném? Itt èlek, a dolgaim 90-95%-àt itt veszem meg.
2015. szept. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Angliában dolgozom, és sosem váltom át a pénzt. Fontban kapom a fizetésemet, mindent amit veszek fontban árulják. Nem számolgatom, hogy mi mennyibe kerül.

Nagy ritkán előfordul, hogy nagyobb összegű költekezésnél azért kiszámolom, hogy éri meg jobban. Ha otthon Magyarországon veszem vagy intézem el vagy itt kint. De a mindennapi életben nem váltogatom. ( az otthoni árakat sem nagyon tudom már)

2015. szept. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hallottam hogy Ausztriából utalni magyarba drága, de miért?


Megéri inkább haza hozni az eurót?

2015. szept. 21. 16:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Miert valtanank at? Nem ertem a kerdest.
2015. szept. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy átváltom ha Magyarországon vagyok, vicc amúgy Eu-s ország vagyunk és eurót nem fogadnak el csak pár helyen.
2015. szept. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!