Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Alapszintű német nyelvtudással...

Alapszintű német nyelvtudással milyen munkákat tudok végezni Ausztriában?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, Ausztriában èlek viszont annyira nem beszélek jól németül, jelenleg egy gyorsétteremben dolgozom, de szerintem nem kell részleteznem. Minél gyorsabban feljebb szeretnék lépni egy kultúráltabb munkahelyre, folyamatosan tanulom a németet önállóan. Gyorséttermen kívül hol lenne még esélyem, jelenleg?
2015. szept. 16. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Utcasarok...


NYelvtudás NÉLKÜL mit akarnál dolgozni?

2015. szept. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ALAPSZINTŰ NYELVTUDÁSOM VAN. Találtam munkát gyorsétteremben, de milyen más lehetőségek vannak még erzen kívül, az érdekelne. Pl takarításon gondolkodtam szállodában, ilyenek...
2015. szept. 16. 18:46
 3/4 anonim válasza:
takarítás, vagy tudok jobbat is :D
2015. szept. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Tyű!! Az attól függ hol élsz?

Ha burgenlandban akkor szinte semmi sajnos!

Ha Tirol ,felsőausztria, akkor takarító,mosogató,raktár,gyári munka :(

De ha kinn élsz hogyhogy nem tanulod a nyelvet,hát ha osztrákokkal vagy körülvéve elvileg megtanulod ahogy egy vagy három év alatt belerázódsz.

2016. jan. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!