Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha lenne itthon egy biztos,...

Ha lenne itthon egy biztos, jonak mondhato, amde stresszes es nem annxira jol fizeto allasotok, akkor feladnatok egy sokkal jobban fizeto, de lenyegesen alacsonyabb pozicioert kulfoldon?

Figyelt kérdés
Plusz: maganelet, tarsasagi elet itthon mar nulla, kieges kozeli allapot regota.

2015. szept. 22. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, mert utáltam külföldön mikor kint dolgoztam. Annyira idegen volt számomra a kultúra, az emberek felfogása, az időjárás, a táj, az építészet, stb.
2015. szept. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nyilvan az, hogx kulfold, igy nem mond semmit. En nemet nyelvteruletre cagyom, az o kulturajuk nem annyira idegen, plusz meg akarom tanulni rendesen a nyelvet. Csak, mivel az itteni eletem sem olyan szornyu,nehez meghozni a dontest. Te hol voltal?
2015. szept. 22. 19:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Nos, én személy szerint magánéleti okokból nem. Karrier szempontjából valószínűleg nem jársz vele rosszul, mert ha haza is jössz a német nyelvterületen szerzett tapasztalat és nyelvtudás német multiknál előnyt jelenthet. Gondolom lényegében ez a kérdés: Megtörné-e a felfelé ívelő karrieríved egy alacsonyabb, de külföldi pozíció. Szerintem nem, de ez azért nagyban függ a területtől, szakmától is amiben dolgozol.
2015. szept. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!