Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hónap végén kaptam állást....

Hónap végén kaptam állást. Kapok álláskeresési járadékot a hónapban munkanélküliként töltött napokra (27 nap)?

Figyelt kérdés
Augusztus közepe óta kapok ellátást, ami azt jelenti, hogy eddig egyszer, szeptember elején érkezett utalás. Pont szeptember végén kezdek az új helyen, így nem tudom, hogy a majdnem teljes hónapra (09.01-09.28)járó ellátás összegét megkapom-e október elején? Fontos lenne tudnom, mert ha nem, akkor kiesik egy havi "jövedelem".

2015. szept. 24. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, meg kell kapnod.
2015. szept. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 verde ***** válasza:
56%
Megkapod, de még most vidd be a munkaszerződésed, hogy a hó végi számfejtéssel kimenjen a pénzed, meg persze azért is, hogy ne legyen túlfizetésed, mert akkor vissza kell fizetned.
2015. szept. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, offolnék! Megkaptad végül? Ha igen, megkérdezhetem, hogy Budapest vagy melyik megye? Köszönöm! :)
2015. okt. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!