Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Audi hungária Győr női alkalma...

Audi hungária Győr női alkalmazott?

Figyelt kérdés
Érettségim van és eladóként dolgozom. Szeretnék olyan okj-s szakmát megcsinálni amivel eltudnék helyezkedni az Audiban. Jelenleg 90.000Ft-ot keresek, de semmire sem elég. nappali sulit már nem tudok csinálni, mert dolgoznom kell. Audiban dolgozik a párom és gyes után én is oda szeretnék bejutni. Tudom szakma nélkül lehetetlen, nehéz és monoton, de nagyon jók a kafatériák és a hitelünket az nagyon szépen befedné egész évre, ha ott dolgozhatnék. Ha esetleg irodába jutnék valahogy be még jobb lenne. Valakinek tippje, hogy milyen sulit végezzek ami segit plussz lenne egy kis protekcióm. Olyan helyet kéne megpályáznom, amit majd tudok is az elvárásoknak megfelelően végezni. A mostani helyem is szuper, csak ez semmire való fizetés nem elég és minden nap itt vagyok időm sem lenne másodállást vállalni :(
2015. szept. 24. 14:12
 1/4 anonim válasza:
Miért ott mennyit fizetnek?
2015. szept. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Tudom szakma nélkül lehetetlen"



Egy sima gyártósori csavarozgatónak nem kell semilyen szakma.

2015. szept. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Irodába felsőoktatásban szerzett papír illetve nagyon jó német nyelvtudás hiányában egész biztos nem fogsz kerülni.

Gyártósorra viszont tényleg nem kell képzettség.

2015. szept. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
17%

" nagyon jók a kafatériák

és a hitelünket az nagyon szépen

befedné egész évre, ha ott

dolgozhatnék. "


Párod is ott dolgozik. Te is ott akarsz. Hitel is van. Jó nagy sz.rban lesztek, ha az AUDI hirtelen kivonul. Ezert jobb ha nem ugyanott dolgoztok.

2015. szept. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!