Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akik dolgoztak már a H&M-ben...

Akik dolgoztak már a H&M-ben diákmunkásként, milyen volt?

Figyelt kérdés
Amire én jelentkeztem az csak egyszeri alkalmas, mivel suli mellett nem tudok hosszú távút vállalni. A fizetés nagyon gyenge, kicsivel több mint 600 bruttó, cserébe hajtogatni meg vállfázni kellene 8 órát. + még a tagsági díjat is levonnák abból a kis minimális pénzből amit keresnék mivel ez lenne az első munka ennél a szövetkezetnél. Szerintetek mondjam le?

#diákmnuka
2015. szept. 29. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Könnyű fizikai betanított munkáért milyen fizetést vártál?
2015. szept. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

" A

fizetés nagyon gyenge, kicsivel több

mint 600 bruttó"


Tehát minimalber. Mit vartal egy ilyen semmilyen kepzettseget nem igenylo munkatol?

2015. szept. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
jó.igazatok van, nyilván nem fognak a semmiért 7-800 ft-os órabért adni. Akiknek van már tapasztalatuk az efféle munkában, megéri vagy nem?
2015. szept. 30. 15:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Diakkent ezzel heti 40 oraban kb 85000 forintot megkapsz. Megéri ha jobbat nem talalsz, es nem tartanak el.
2015. szept. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
heti 40 órában lehet, de itt egyetlen napról, 8 óráról van szó, amiért kb 3000 ft-ot kapnék, miután levonták a tagsági díjat
2015. szept. 30. 18:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Tagsagit kár ide keverni. Egyreszt csak egyetlen egyszer vonjak le. Masreszt visszakapod ha kilepsz.
2015. szept. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én design ruha boltban 900.-/órás bért kaptam nettó. És az még menőbb is volt mint egy H&M turkáló kategória :D
2015. okt. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!