Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A Dm-nél van utazási költség...

Láthatatlanka kérdése:

A Dm-nél van utazási költség támogatás? Mivel vidéken lakok és Budapesten szeretnék dolgozni ezért érdekelne.

Figyelt kérdés
2015. okt. 1. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Mit jelent az a videk?

Mert azert nem mindegy, hogy napi szinten Debrecenbol jarsz fell dolgozni vagy epp Fot-rol.

Egyebkent 86%.

2015. okt. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
86%-ot kötelező téríteni a munkáltatónak a tömegközlekedésből. Autoval szerintem csak a 9Ft/km a kötelező, ami semmire se elég. Mondjuk azért Debrecenből napi szinten biztos nem fog feljárni senki... talán van is valami távolság vagy összeg limit, ezt nem tudom pontosan. Nekem vannak kollegaim akik 40-50 ezreket kapnak utazási költségtérítés miatt havonta. Nem DM-nél dolgozom, de lényegtelen, mert a 86% az egységes minden munkáltatóra.
2015. okt. 2. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!