Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Általános irodai adminisztráto...

Általános irodai adminisztrátor munkakör mit takar ilyen helyen?

Figyelt kérdés

Szerdán rakott fel egy helyi számítástechnikai üzlet hirdetést általános irodai adminisztrátor pozícióra, másnap jelentkeztem, rá következő napra pedig fel is hívtak, hogy menjek be hétfőn próbanapra. A hirdetésben nem volt leírva, hogy ez pontosan mit takar. Ha inkább eladót jelent, akkor a jelenlegi piacból készülnék fel jobban, ha meg tényleges irodai háttérmunka, akkor meg Office. Vagy minden egyben?

Amúgy mibe menjek szerintetek? Rendes utcai ruha(farmer, póló, pulcsi) jó lesz, vagy inkább vegyek fel farmerhoz inget?


2015. okt. 3. 22:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Én voltam 10 hónapig irodai adminisztrátor. Néha adnak egy kis fénymásolási munkát, vagy le kell pecsételni ezt meg azt, utána pedig szinte semmittevés van. Szinte meglepődtem a vége felé, hogy mennyi részt meg tudtam nézni egész nap a kedvenc sorozataimól, volt időm olvasni híreket, egész nap fenn voltam face-en. Szóval nem egy fárasztó munka csak a leírás olyan hivatalosan húúúdekomoly, de valójában nyuggerpozíció.
2016. máj. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!